Média

Rehabilitace jako v lázních

Vodoléčba, rašelinové zábaly, relaxace v bazénu, akupunktura... na tyhle procedury nemusíte jezdit do lázní. Stačí zajít na naše rehabilitační oddělení!

Bazén si po 20 letech zasloužil rekonstrukci. Teď je chloubou našeho rehabilitačního oddělení stejně jako výčet služeb, za který by se nemusely stydět leckteré lázně.

Posvítili jsme si na bazén
Dosluhující bazén se během loňské rekonstrukce změnil k nepoznání. Kromě nových čerpadel, hydroizolace a nerezových rozvodů jsme mu vybrali lepší dlažbu. Stěny dostaly nátěr v odstínu modrého mramoru a speciální LED osvětlení vykouzlí tu správnou atmosféru pro relaxaci ve vodě. Intenzitu a barvu světla měníme tak, aby se pacienti cítili na rehabilitaci příjemně. Díky půlmilionové rekonstrukci se nám podařilo vytvořit z bazénu a jeho zázemí místo jako vystřižené z lázeňských katalogů.

Dnes pacienti rehabilitují v moderním bazénu.

Hýčkáme pacienty i budoucí maminky
Sehraný tým ortopedů a fyzioterapeutů pomáhá jak ambulantním pacientům, tak těm, kteří se tu během hospitalizace zotavují po úrazech nebo operacích. Zacvičit si a zaplavat v příjemně teplé vodě si u nás můžou i nastávající maminky. Vedle bazénu jsou stále oblíbenější také vodoléčebné procedury. Podvodní masáže nebo vířivé koupele provádíme v pohodlných vanách.

Plavání si užívají i budoucí maminky.

Lázeňská péče na dosah
Naše rehabilitační oddělení vás vrátí do formy nejen ve vodě. Do tělocvičny nedávno přibyl třeba antigravitační trenažér, který simuluje chůzi na Měsíci. Rozhýbat se můžete i na individuálním cvičení pod dohledem fyzioterapeuta. Z fyzikální terapie nabízíme rašelinové zábaly, parafín, galvanoterapii, magnetoterapii nebo laseroterapii. V rámci nadstandardní péče k nám můžete zajít například na rázovou vlnu, akupunkturu, ruční masáže a řadu dalších procedur.

Naši lékaři a fyzioterapeuti drží krok s moderními trendy. Není tedy divu, že se nabídka rehabilitačního oddělení stále rozrůstá. Vyzkoušet naši lázeňskou péči můžete i vy. – Stačí se objednat!