Oddělení

Zpět

Ortopedické oddělení

583 333 222

Operační spektrum ortopedického oddělení:

Nemocnice Šumperk přišla s další zajímavou novinkou. Její lékaři nově vysvětlují pacientům problematiku jejich nemoci, nutnost operace či vyšetření s pomocí tabletu. Zajímavá aplikace v podobě 3D anatomického atlasu člověka s velkou řadou aditivních funkcí pomáhá například na ortopedickém, gynekologickém, kožním či očním oddělení.

Video si můžete stáhnou zde (mp4)

Ortopedické oddělení Nemocnice Šumperk patří mezi špičková moderní pracoviště s velmi zkušeným týmem lékařů. Nachází se ve 2. a 4. patře pavilónu B. Lůžkovou část oddělení tvoří 38 lůžek rozdělených do dvou a třílůžkových standardních pokojů. Dva pokoje mají vždy společné sociální zázemí (toaletu a sprchu). Ortopedické oddělení nabízí i nadstandardně vybavené samostatné pokoje, platby se řídí ceníkem placených služeb.

Následná péče: Pooperační rehabilitační péči zajišťujeme ve spolupráci s rehabilitačními ústavy Lázněmi Velké Losiny, Hrabyni, Brandýse nad Orlicí, Slatinicích, Čeladné, Odborným léčebným ústavem Paseka, Jevíčkem, Podhorskou nemocnicí v Rýmařově a Darkov. V Případě zájmu podá více informací vedoucí sestra Miroslava Divišová na tel. 583 333 221, 222.


Brožura pro pacienty: Totální endoprotéza kyčelního kloubu.

Česká televize odvysílala pořad Tep 24 zaměřený na ortopedii, ve kterém představila profesionální um lékařů Nemocnice Šumperk a.s. Video přehrajete po kliknutí zde.

Fotogalerie