Oddělení

Zpět

Ortopedické oddělení

583 333 222

Operační spektrum ortopedického oddělení:

Nemocnice Šumperk přišla s další zajímavou novinkou. Její lékaři nově vysvětlují pacientům problematiku jejich nemoci, nutnost operace či vyšetření s pomocí tabletu. Zajímavá aplikace v podobě 3D anatomického atlasu člověka s velkou řadou aditivních funkcí pomáhá například na ortopedickém, gynekologickém, kožním či očním oddělení.

Video si můžete stáhnou zde (mp4)

Ortopedické oddělení Nemocnice Šumperk patří mezi špičková moderní pracoviště s velmi zkušeným týmem lékařů. Nachází se ve 2. a 4. patře pavilónu B. Lůžkovou část oddělení tvoří 38 lůžek rozdělených do dvou a třílůžkových standardních pokojů. Dva pokoje mají vždy společné sociální zázemí (toaletu a sprchu). Ortopedické oddělení nabízí i nadstandardně vybavené samostatné pokoje, platby se řídí ceníkem placených služeb.

Následná péče: Pooperační rehabilitační péči zajišťujeme ve spolupráci s rehabilitačními ústavy Lázněmi Velké Losiny, Hrabyni, Brandýse nad Orlicí, Slatinicích, Čeladné, Odborným léčebným ústavem Paseka, Jevíčkem, Podhorskou nemocnicí v Rýmařově a Darkov. V Případě zájmu podá více informací vedoucí sestra Miroslava Divišová na tel. 583 333 221, 222.


Nová brožura pro pacienty: Totální endoprotéza kyčelního kloubu.

Česká televize odvysílala pořad Tep 24 zaměřený na ortopedii, ve kterém představila profesionální um lékařů Nemocnice Šumperk a.s. Video přehrajete po kliknutí zde.


(Výroční zpráva tkáňového zařízení 2012 ke stažení zde, za rok 2013 ke stažení zde, za rok 2014 ke stažení zde)

Na ortopedické ambulance přejdete po kliknutí zde.

Fotogalerie