Kariéra

Karta benefitů

Na základě předložení KARTY BENEFITŮ získáte slevy u našich partnerů:

Výdejna zdravotnických prostředků

Výdejna a prodejna se nachází přímo v areálu nemocnice, nabízí široký sortiment zdravotnických prostředků.

www.mapomedical.cz

 

Lékárna Nemocnice Šumperk

lekarna.nemocnicesumperk.cz

 

Bowling Blue Star, El Paso bowling

Zábavné centrum Bowling Blue Star v Šumperku a El Paso bowling v Zábřehu nabízí příjemné prostředí a velikou koncentraci zábavy v podobě bowlingu, šipek, biliardu, simulátorů, air hockey, stolního fotbalu, jukeboxu a další zábavy. O Vaše pohodlí se postará plně profesionální obsluha a personál.

www.bowlingsumperk.cz

 

Zdravé spaní Postřelmov „U Dvořáka“

Zaměřeni na kvalitní české výrobky – zdravotní matrace, postele z masívu, lamelové rošty, anatomické polštáře, matracové chrániče, antialergické lůžkoviny, prostěradla, povlečení a další.

www.zdrave-spani.cz

 

David Hiller

Poskytuje návrh celkové koncepce řešení interiéru - definice vhodného stylu, barevného schématu a celkové dispozice.  Návrh prostorového řešení interiéru, 2D, 3D vizualizace. Kompletní výběr použitých materiálů, povrchových úprav, podlahových krytin, obkladů, nábytku, dekorací a dalších.

www.davidhiller.co

 

Hevos

Společnost HEVOS úspěšně buduje své renomé na tuzemském trhu už dvě desetiletí. Patří mezi nejvýznamnější výrobce zakázkových kuchyní na střední Moravě. Kromě návrhů, výroby a montáže kuchyní zprostředkovává přes svá studia prodej sedacích souprav, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic, kancelářského nábytku a doplňků do bytu.

www.hevos.cz

 

Relax centrum Kolštějn

"Vytváříme svět, kam Vaše starosti nepatří."

Nejoblíbenější wellness hotel Olomouckého kraje za rok 2017. Kromě návštěvy  wellness zařízení, bazénu se slanou vodou a protiproudem, můžete zažít jedinečné a originální saunové ceremoniály a komentovanou prohlídku minipivovaru spojenou přímo s degustací ve sklepě. Polopenze, masáž, bowling a další výhody v ceně speciálního pobytového balíčku na 3 dny. Turistická karta Jeseníky RegionCard obsahující další slevy napříč Jeseníky jako bonus.

www.relaxkolstejn.cz

 

Zámecká oranžerie Bludov

Nabízí prodej zahradních výpěstků vlastních, ovocné stromy a keře, pokojové květiny, dřeviny, květinová aranžmá, veškeré květinové vazby (svatební, smuteční a jiné), hnojiva, dárkové předměty, rozvoz květin do domu a další.

www.lesybludov.cz

 

Zábřežská kulturní, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2006. Provozuje zábřežský kulturní dům a kino Retro, zajišťuje provoz turistického informačního centra a vydávání městského zpravodaje. Společnost se zaměřuje na pořádání kulturních a společenských akcí, které jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Každoročně jich bývá více než 120, jejich celková návštěvnost se pohybuje kolem 50.000 lidí. Vstupenky na akce Zábřežské kulturní lze zakoupit v prodejních místech v Zábřehu, Šumperku, Mohelnici, Hanušovicích a ve Štítech. Více informací o akcích a prodejních místech nabízejí webové stránky.

www.kulturak.info

 

Café Svět

Kavárna v centru Šumperka poskytuje posezení i na zahrádce a je zaměřena zejména na výbornou kávu a lahodné dezerty.

Sleva 20% na veškeré nealkoholické nápoje a pokrmy. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a zboží v akci. Sleva se nevztahuje na stánkový prodej (před kavárnou) v měsíci prosinec. Zaměstnanci jsou povinni se prokázat Kartou benefitů PŘED objednávkou zboží.