Oddělení

Jak nastoupit na operaci

K přijetí se dostavte nejpozději do 7.30 hodin na recepci v přízemí pavilonu D. Do nemocnice si s sebou vezměte průkaz zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, další zdravotní legitimace (průkaz diabetika, doklad o pracovní neschopnosti, nitrooční čočka  - pokud jste již po operaci), dále přezůvky, župan a věci osobní potřeby včetně brýlí na dálku, pokud je nosíte.

Nezapomeňte doporučení Vašeho očního lékaře a základní předoperační vyšetření, které Vám zajistí Váš obvodní lékař.

Ráno v den operace se můžete nasnídat a vzít si své obvyklé léky. Pokud máte cukrovku, je lépe si vzít svůj inzulin s sebou. Oběd Vám zajistíme u nás. Vezměte si s sebou rovněž finanční hotovost pro případné nadstandartní služby, které Vám budou během pobytu nabídnuty.

Operaci provedeme v den přijetí, v odpoledních hodinách budete po kontrole kolem 15:00 hodin propuštěn(a) domů. Ve vyjímečném případě Vám do druhého dne zajistíme lůžko na jiném oddělení naší nemocnice.

Dopravu domů na náklady zdravotní pojišťovny Vám můžeme zajistit jen tehdy, bude-li to nezbytně vyžadovat Váš zdravotní stav.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci dostavit k operaci, prosíme, zavolejte nám, abychom mohli Váš termín včas nabídnout jinému pacientovi. Mějte prosím u telefonu připraveno své rodné číslo.