Oddělení

Zpět

ARIP

583 332 123

Jednotka resuscitační a intenzivní péče

Poskytujeme komplexní resuscitační a intenzivní péči pro pacienty se selháváním základních životních funkcí, péči o pacienty po operacích, přípravu rizikových klientů k náročným operačním výkonům. Ročně je hospitalizováno kolem 1300 osob. Disponujeme 27mi lůžky.

Anestezie

Poskytujeme jak celkové tak částečné znecitlivění k diagnostickým nebo terapeutickým výkonům. V naší nemocnici je provedeno ročně na 7000 anestézií pro operační výkony chirurgické, traumatologické, ortopedické, urologické, gynekologické, pro výkony z oblasti porodnictví, ORL a očního lékařství. Velká část výkonů je provedená v centrálních nebo periferních blocích. Provádíme i anestézie nebo analgosedace (zklidnění a snížení bolestí) k různým nepříjemným diagnostickým nebo terapeutickým výkonům (např. kolonoskopie).

Kolem 70% operovaných klientů je po operačním zákroku uloženo na dospávací pokoj, kde bezprostředně po operaci odborníci sledují životní funkce, zde jsou tak zachyceny eventuální časné komplikace po výkonu a mohou být okamžitě řešeny. Tímto se zvyšuje bezpečnost podávaných anestézií.

Informace pro návštěvy oddělení

Fotogalerie